Solar-sluneční řada

solar

solar

Tahe Solar Pack - Keratin&Tekuté zlato - sluneční ochrana a výživa pro poškozené a suché vlasy


sunExkluzivní vlasová péče pro letní měsíce Tahe Botanic Solar Pack s keratinem a tekutým zlatem, pro poškozené a suché vlasy, obsahuje následující přípravky:

Sensitive Shampoo 300 ml: Tepelná ochrana s čistým keratinem a tekutým zlatem. Čistící šampon, který chrání barvu. S vyhlazovacím, intenzivním efektem a dlouhotrvajícím působením. Zanechává vlasy hebké, pružné a dodává výjimečnou hladkost.
Návod k použití: Vlasy umyjte, šampon jemně vmasírujte, nechte krátce působit. Opláchněte teplou vodou a postup znovu opakujte.

Premium Post-Solar 50 ml: Ultra jemná vyživující péče po opalování s čistým keratinem a tekutým zlatem. Znovu dodá vlasům sílu, mladistvou svěžest, pružnost a hebkost.
Návod k použití: Naneste dostatečné množství od poloviny délky vlasů až do konečků, rovnoměrně vetřete a pročešte hřebenem. Upravte obvyklým způsobem. Neoplachujte.

Protection 200 ml: UV-ochrana s čistým keratinem a tekutým zlatem. Krém na ochranu vlasů před škodlivými účinky UV záření. Intenzivní péče a ideální ochrana pro barvené a silně poškozené vlasy, které jsou vystaveny slunci, chlóru a soli. Odolný proti vodě.
Návod k použití:Aplikujte před opalováním na mírně vlhké vlasy, zejména na silně poškozené části. K umytí použijte Tahe Sensitive šampón.

Tahe Solar Pack - Keratin&Tekuté zlato - sluneční ochrana a výživa pro všechny vlasy


sunLuxusní vlasová péče pro letní měsíce Tahe Botanic Solar Pack s keratinem a tekutým zlatem, pro všechny druhy vlasů, obsahuje následující přípravky:

Sensitive Shampoo 300 ml: Tepelná ochrana s čistým keratinem a tekutým zlatem. Čistící šampon, který chrání barvu. S vyhlazovacím, intenzivním efektem a dlouhotrvajícím působením. Zanechává vlasy hebké, pružné a dodává výjimečnou hladkost.
Návod k použití: Vlasy umyjte, šampon jemně vmasírujte, nechte krátce působit. Opláchněte teplou vodou a postup znovu opakujte.

Premium Post-Solar 50 ml: Ultra jemná vyživující péče s čistým keratinem a tekutým zlatem. Znovu dodá vlasům sílu, mladistvou svěžest, pružnost a hebkost.
Návod k použití: Naneste dostatečné množství přípravku od poloviny délky až do konečků, rovnoměrně vetřete a pročešte hřebenem. Upravte obvyklým způsobem. Neoplachujte.

Infussion Pro 125 ml: Ochrana před sluncem s čistým keratinem a tekutým zlatem. Ultra lehká ochrana, chrání vlasy před vyblednutím. Ideální pro poškozené a barvené vlasy. Ultra lesklý-Efekt. Chrání, regeneruje a vyživuje. 3D efekt.
Návod k použití: Aplikujte do vlhkých vlasů před vystavením škodlivým vlivům slunečního záření, chlóru, atd…

Sensitive shampoo 300 ml

sensitive shampoo

Sensitive Shampoo (300 ml) 

Tepelná ochrana s čistým keratinem a tekutým zlatem. Čistící šampon, který chrání barvu. S vyhlazovacím, intenzivním efektem a dlouhotrvajícím působením. Zanechává vlasy hebké, pružné a dodává výjimečnou hladkost. 
Návod k použití: 

Vlasy umyjte, šampon jemně vmasírujte, nechte krátce působit. Opláchněte teplou vodou a postup znovu opakujte.

 Protection 200 ml

protection

Protection (200 ml)

UV-ochrana s čistým keratinem a tekutým zlatem. Krém na ochranu vlasů před škodlivými účinky UV záření. Intenzivní péče a ideální ochrana pro barvené a silně poškozené vlasy, které jsou vystaveny slunci, chlóru a soli. Odolný proti vodě.

Návod k použití:

Aplikujte před opalováním na mírně vlhké vlasy, zejména na silně poškozené části. K umytí použijte Tahe Sensitive šampón.

Premium post-solar 50ml

premium post solarPremium post-solar (50 ml)

Ultra jemná vyživující péče s čistým keratinem a tekutým zlatem. Znovu dodá vlasům sílu, mladistvou svěžest, pružnost a hebkost.

Návod k použití:

Naneste dostatečné množství přípravku od poloviny délky až do konečků, rovnoměrně vetřete a pročešte hřebenem. Upravte obvyklým způsobem. Neoplachujte.

Infussion pro 125 ml

infussionInfussion pro (125 ml)

Ochrana před sluncem s čistým keratinem a tekutým zlatem. Ultra lehká ochrana , chrání vlasy před vyblednutím. Ideální pro poškozené a barvené vlasy.

Ultra lesklý-Efekt. Chrání, regeneruje a vyživuje. 3D efekt.

Návod k použití:

Aplikujte do vlhkých vlasů před vystavením škodlivým vlivům slunečního záření, chlóru, atd…


 

fb  t  yt

Novinky

Gold keratin

Gold keratin       Tahe Botanic Goldřada exkluzivní péče o vlasyúčinná proti třepícím konečkům okamžité 100% bezchybné výsledkysnadné použitískvělá volba pro ty, kteří očekávají více od vlasové...
Celý článek...

Thermostyling

         S Tahe Thermostyling již žádný účes není problém.Máte rovné vlasy a chcete vytvořit lokny? Není problém.Máte vlasy kudrnaté a chcete vyrazit s rovnými vlasy? Bez problémů.Přesvěčte se...
Celý článek...