Silver

silver

Silver šampon Tahe 250 ml / 1000ml - stříbrný šampon

silverCo je to

Tahe Silver šampon:

 

Speciální šampon s nechemickým korektorem pro potlačení nežádoucího žlutého odstínu u blonďatých, šedivých a zesvětlovaných vlasů.

Jak to funguje: 

Tahe Silver šampon velmi jemně a efektivně vlasy vyčistí a odstraní nežádoucí žlutý odstín. Obsahuje perlový pigment, který vlasům dodá dostatek výživy a hydratace, tím vlasy získají lesk a elastičnost.

Použití: 

Naneste malé množství Tahe Silver šamponu na vlhké vlasy. Napěňte, nechte chvíli působit a dobře opláchněte vlažnou vodou. V případě potřeby opakujte.

Jak často používat: 

I když Tahe Silver šampon může být používán denně, je lepší ho střídat s jiným (Tahe) šamponem.

Ověřené výsledky: 

Díky pravidelnému použití budou nežádoucí žluté odstíny zcela odstraněny z bílých, blond, šedých, nebo zesvětlených vlasů. Současně vlasy obnovují svůj lesk, pružnost a mají zdravý a hebký vzhled. Vlasová kutikula uzavře svůj povrch, který je zcela bez statické elektřiny.

Vlastnosti / Výhody:

 Polyquaternium 10 zajišťuje snadné česání a hydrataci vlasů, zlepšuje pružnost. Panthenol je velmi výkonná hydratační složka a chrání vlas před poškozením. Non Chemical Tone Correktor - nechemický tónový korektor účinně potlačuje žluté tóny a současně vlas vyživuje. Snadné použití!

Určeno pro: 

Tónované, zesvětlené, zvýrazněné blond vlasy. Udržuje lesklou barvu vlasů, bez nežádoucího žlutého tónu. Muže s šedivými vlasy, aby je měli lesklé..


 

fb  t  yt

Novinky

Gold keratin

Gold keratin       Tahe Botanic Goldřada exkluzivní péče o vlasyúčinná proti třepícím konečkům okamžité 100% bezchybné výsledkysnadné použitískvělá volba pro ty, kteří očekávají více od vlasové...
Celý článek...

Thermostyling

         S Tahe Thermostyling již žádný účes není problém.Máte rovné vlasy a chcete vytvořit lokny? Není problém.Máte vlasy kudrnaté a chcete vyrazit s rovnými vlasy? Bez problémů.Přesvěčte se...
Celý článek...