Přípravky na žehlení vlasů

th_productos 

S Tahe Thermostyling již žádný účes není problém.

Máte rovné vlasy a chcete vytvořit lokny? Není problém.

Máte vlasy kudrnaté a chcete vyrazit s rovnými vlasy? Bez problémů.

Podívejte se na naše video ukázky a tvořte účesy.

Thermostyling šampon 250/1000 ml

th_champu

Hydratačně výživný šampon s ochrannými thermo-aktivátory a vinylem.

Systém vysokého lesku (vlasy jsou lesklé, plné objemu)

Vhodný pro všechny typy vlasů, používá se v kombinaci s žehličkou, nebo kulmou

Vlasy chrání a zpevňuje, vyživuje a zvlhčuje vlasovou kutikulu

Použití:

Naneste malé množství na vlhké vlasy a pokožku hlavy, vetřete a jemně vmasírujte, opláchněte, v případě potřeby opakujte

Thermostyling maska 250 ml

mascarillaHluboce vyživující kúra, okamžitě opravuje vlasové vlákno, regeneruje, re-hydratuje a chrání.  Obsahuje ochranné termoaktivátory, UV filtry a vinyl. Intenzivně vyživuje, zabraňuje vysoušení a dehydrataci vlasu.

Zanechává vlasy jemné jako hedvábí s (extra) vysokým leskem

Použití:

Naneste malé množství do vlasů vysušených ručníkem, pročešte a nechte působit 2-3 minuty. Opláchněte.  Aplikujte po umytí thermo-stylizačním šamponem

Thermostyling Spray De Brillo 250 ml

th_spray_brillo

 Spray De Brillo na prozáření vlasů, obsahuje vinyl a termo-aktivátory. Vytváří ochranný film, zpevňuje kutikulu, vlasy chrání, nezatěžuje a nezanechává mastné.

Usnadňuje rozčesávání a dodává lesk

Použití:

Aplikujte na vysušené vlasy, dle potřeby

Spray Protector Térmico 125 ml

th_spray_protector

 Vyživující a ochranný sprej obsahuje ochranné složky, termálními a vinylové aktivátory.

Vhodný pro vlasy suché, slabé, poškozené, chemicky ošetřené.

Přípravek hluboce chrání vlasy před tepelným zatížením a současně jim dodává tvar. Jemná formule, která zajišťuje velkou ochranu a snižuje statickou elektřinu.

Vlasy jsou zdravější, přírodně natužené s vysokým leskem

Použití:

Po umytí a osušení ručníkem, naneste dostatečné množství přípravku, vytřete do sucha a použijte stylingový přístroj.

Naneste na suché vlasy, na místa poničená melíry, chemicky ošetřené a upravte

Duración Spray, zpevňující spray 250 ml

th_spray_duracion

 Ekologický tužící spray pro konečnou péči a ochranu vlasů

Vytváří ochranný film s termo-aktivátory, vinylem, dodává vysoký lesk a pevný tvar účesům.

Použití:

Je stejné jako u jiných stylingových přípravků, ale je třeba aplikovat postupně po pramenech, aby byl efekt trvalejší. Pro zvlnění, nebo styling musí být aplikován před použitím tepelných přístrojů.

Pěnové tužidlo pro objem vlasů Tahe Thermostyling Foam 200 ml s tepelnou ochranou vlasů při žehlení

Pěnové tužidlo pro objem vlasů Tahe Thermostyling Foam 200 ml s tepelnou ochranou vlasů při žehlení

Pěna s tepelně aktivní ochranou a vinylem. Čím na vlasy působí vyšší teplota, tím více jsou chráněny přípravky Tahe Thermostyling.

O co se jedná? 
Hydratační pěna pro vysoký objem a lesk vlasů. Obsahuje vitamíny E, B a vinyl, dodává vlasům velký objem, lesk a sametovou hebkost a zároveň vlasům poskytuje vysokou tepelnou ochranu před poškozováním stylingovými přístroji, jako žehlička, kulma….

Návod k použití: 
V závislosti na typu vlasů aplikujte 1-2 hrsti pěny do ještě vlhkých vlasů. Vlasy vysušte a upravte. Neoplachujte!!

Doporučení: 
Pro větší účinnost použijte na mytí vlasů výživný šampon Tahe Thermostyling s tepelnou ochrannou.

Extra výživný šampon pro suché a porézní vlasy (Thermostyling shampoo) 250 ml

Extra výživný šampon pro suché a porézní vlasy poškozené především častým žehlením

Vyživující šampon pro suché a porézní vlasy s tepelnou ochranou a vinylem. Vysoce hydratační šampon s krémovou texturou vlasy chrání, pečuje o barvu vlasů, poskytuje hebkost, texturu a mimořádný lesk. Nabízí jemné, ale velmi efektivní mytí vlasů, což vyhovuje především velmi suchým a narušeným vlasům. 

Použití: 
Naneste potřebné množství emulse na mokré vlasy a lehce vmasírujte prsty. Nechte působit několik minut a opláchněte vlažnou vodou. Postup opakujte 2x.

Extra výživný šampon pro suché a porézní vlasy (Thermostyling Shampoo) 1000 ml


Extra výživný šampon pro suché a porézní vlasy poškozené především žehlením vlasů

Vyživující šampon pro suché a porézní vlasy s tepelnou ochranou a vinylem. Vysoce hydratační šampon s krémovou texturou vlasy chrání, pečuje o barvu vlasů, poskytuje hebkost, texturu a mimořádný lesk. Nabízí jemné, ale velmi efektivní mytí vlasů, což vyhovuje především velmi suchým a narušeným vlasům. 

Použití: 
Naneste potřebné množství emulse na mokré vlasy a lehce vmasírujte prsty. Nechte působit několik minut a opláchněte vlažnou vodou. Postup opakujte 2x.

Intenzivní regenerační kúra na suché a jemné vlasy (Tahe Nutrilan) 200 ml

Nutrilan Treatment  - intenzivní obnovující a regenerační kúra

Mimořádná efektivní ochranná léčba pro suché a jemné vlasy s ochrannými thermo aktivátory a vinylem. Nutrilan vlasům poskytuje intenzivní výživu a maximální hydrataci, dokonale uzavírá povrch vlasu. Svým složením s vysokým obsahem avokádového oleje, bambuckého másla a hedvábných proteinů je speciálně určen pro vlasy dehydrované (silně vysušené), jemné, porézní, lámavé, poškozené škodlivými vlivy, nebo chemickým a mechanickým ošetřením vlasů. Vlasy vyživuje, hydratuje, obnovuje pevnost, hebkost a pružnost. Nutrilan Treatment je skvělým řešením pro vlasy, které jsou nadměrně zatěžovány teplem žehliček.

Použití: Aplikujte na nemyté suché vlasy. Vlasy rozdělte na sekce a po pramenech naneste rovnoměrně přípravek, nechte působit nejlépe v teple 15 minut a poté opláchněte vodou a Thermostyling šamponem. Postup mytí opakujte 2x.

Intenzivní regenerační kúra na suché a jemné vlasy (Tahe Nutrilan) 1000 ml

Nutrilan Treatment  - profesionální intenzivní obnovující a regenerační kúra

Mimořádná efektivní ochranná léčba pro suché a jemné vlasy s ochrannými aktivátory a vinylem. Nutrilan vlasům poskytuje intenzivní výživu a maximální hydrataci, dokonale uzavírá povrch vlasu. Svým složením s vysokým obsahem avokádového oleje, bambuckého másla a hedvábných proteinů je speciálně určen pro vlasy dehydrované (silně vysušené), jemné, porézní, lámavé, poškozené škodlivými vlivy, nebo chemickým a mechanickým ošetřením vlasů. Vlasy vyživuje, hydratuje, obnovuje pevnost, hebkost a pružnost. Nutrilan Treatment je skvělé řešení pro vlasy které jsou často zatěžovány nadměrným teplem žehliček.

Použití: Aplikujte na nemyté suché vlasy. Vlasy rozdělte na sekce a po pramenech naneste rovnoměrně přípravek, nechte působit nejlépe v teple 15 minut a poté opláchněte vodou a Thermostyling šamponem. Postup mytí opakujte 2x.Intenzivní regenerační kúra pro suché a chemicky poškozené vlasy (Tahe Hidrolan) 50 ml

HIDROLAN Treatment - intenzivní regenerace pro suché a poškozené vlasy

Hloubkové regenerační ošetření, oprava vlasového vlákna  pro suché, jemné, nebo chemicky ošetřené vlasy. Ošetření na bázi polymerů kapalné disperze s vynikajícími vlastnostmi, jako je regenerační ošetření pro rekonstrukci (oprava) vlasového vlákna. Uzavírá povrch vlasu, dodává lesk, vlasy nezatěžuje a zanechává je hebké a poddajné díky vysoké úrovni rostlinného vitamínu B5 komplexu.

Použití: Po umytí Thermostyling šamponem a vysušení ručníkem, naneste rovnoměrně malé množství, do poloviny délky vlasů a konečků, pročešte hřebenem a vysušte. Již neoplachujte!


Intenzivní regenerační kúra pro suché a chemicky poškozené vlasy ( Tahe Hidrolan) 125 ml

HIDROLAN Treatment - intenzivní ošetření pro suché a poškozené vlasy

Intenzivní  regenerační ošetření pro suché, jemné nebo chemicky ošetřené vlasy. Ošetření na bázi polymerů kapalné disperze s vynikajícími vlastnostmi, jako je rekonstrukce (oprava) a regenerace vlasového vlákna. Uzavírá kutikulu, dává lesk a zanechává hebké a poddajné vlasy díky vysoké úrovni rostlinného vitaminu B5 komplexu.

Použití: Po umytí Thermostyling šamponem a vysušení ručníkem, naneste rovnoměrně malé množství, do poloviny délky vlasů a konečků, vysušte. Již neoplachujte!


Intenzivní hydratační kúra pro jemné a chemicky poškozené vlasy ( Tahe Biotec Hidratante) 10 x 10 ml

BIOTEC Hidratante  - maximum hydratace pro suché, jemné, nebo chemicky ošetřené vlasy

Intenzivní regenerační léčba zaměřena na hloubkovou hydrataci s ceramidy, vitamínem E a B acetátu je určena pro vlasy suché, jemné, poškozené chemickým ošetřením. Zaručuje hloubkovou hydrataci a hlubokou výživu, obnovuje pevnost, hebkost a pružnost vlasů. Je považována za ideální pro suché, lámavé, jemné, chemicky, fyzicky a mechanicky poškozené vlasy. Ideální pro optimalizaci uzavření povrchu vlasu. Díky systému bio-kauterizace se schopností penetrace a speciálních funkcí je vlas zcela uzavřen spolu se všemi živinami. Vlas vypadá zdravý, lesklý, snadno se upravuje. 

Použití: Vlasy umyjte Thermostyling šamponem, rozdělte do sekcí a po jednotlivých pramenech  rovnoměrně aplikujte, vmasírujte a hřebenem pročešte do střední délky vlasů a konečků.  Systém Bio-kauterizace uzavře povrch vlasů pomocí tepelné fixace (žehlení, kulmování). Vlasy umyjte Thermostyling šamponem. Naneste Thermostyling hluboké výživné ošetření (maska).


Intenzivní výživa pro suché a poškozené vlasy (Tahe Biotec Nutritivo) 10 x 10 ml

BIOTEC Nutritivo  - koncentrovaná výživa pro suché, porézní a poškozené vlasy

Intenzivní regenerační léčba obsahující ceramidy, jojobový olej, sojové proteiny, vitamín E a B-acetát je určena pro vlasy suché, porézní i jemné. Vlasy hloubkově vyživuje, zvlhčuje a opravuje. Je ideální pro optimalizaci uzavírání povrchu vlasu prostřednictvím procesu bio-kauterizace.  Pro schopnosti penetrace (prostoupení) a speciálních funkcí je vysoce účinná a speciálně určena pro suché, chemicky, fyzicky nebo mechanicky poškozené vlasy. Díky systému bio-kauterizace je povrch vlasu zcela uzavřen spolu se všemi živinami. Obnoví se pevnost vlasů, hebkost a pružnost.

Použití: 
Vlasy umyjte Thermostyling výživným šamponem pro suché vlasy. Rozdělte vlasy do sekcí a po jednotlivých pramenech naneste rovnoměrně Nutritivo, vetřete do vlasů a hřebenem pročešte do střední délky vlasů a konečků. Nechte působit 3 nebo 5 minut. Bio-kauterizace dokonale uzavře povrch vlasů pomocí tepelné fixace (žehlení,kulmování). Znovu umyjte Thermostyling výživným šamponem pro suché vlasy.

 

fb  t  yt

Novinky

Gold keratin

Gold keratin       Tahe Botanic Goldřada exkluzivní péče o vlasyúčinná proti třepícím konečkům okamžité 100% bezchybné výsledkysnadné použitískvělá volba pro ty, kteří očekávají více od vlasové...
Celý článek...

Thermostyling

         S Tahe Thermostyling již žádný účes není problém.Máte rovné vlasy a chcete vytvořit lokny? Není problém.Máte vlasy kudrnaté a chcete vyrazit s rovnými vlasy? Bez problémů.Přesvěčte se...
Celý článek...