Keratinový zázrak

Keratin Miracle treatment 50 ml

miracle

 O co se jedná?

Intenzivní regenerační kúra. Obsahuje aktivní keratin a rostlinné buňky. TNS systém, který vlasy přirozeně prozáří. Intenzivní vlasová výživa, která oživuje poškozené vlasy. Zapečetí čistý koncentrovaný keratin s aktivními rostlinnými buňkami do vlasové kutikuly. Zanechává vlasy plné života, zářící zdravím. Ideální pro všechny typy vlasů.

Jak účinkuje?

Regeneruje zničené vlasy a navrací jim zářivou krásu.

Návod k použití:

Po umytí, vymačkejte z vlasů přebytek vody pomocí ručníku, rovnoměrně naneste dostatečné množství přípravku do délek vlasů a na konečky. Vysušte jako obvykle. Neoplachujte!

Kdy jej používat:

Kdykoliv je nutné regenerovat jakýkoliv typ vlasů

Výsledky

Zanechává vlasy plné života a krásné.

Keratin šampon Tahe Benefit na barvené a poškozené vlasy 300 / 800ml


benefit O co se jedná?

Součást TNS systému, obsahuje aktivní keratin a rostlinné buňky. Je určen pro vlasy barvené a poničené. Má krémovou texturu, chrání vlasy před ztrátou barvy. Denním používáním zůstává barva intenzivní a zářivá. Zanechává vlasy čisté, hladké a extra lesklé.

Jak účinkuje?

Krémový balzám pomáhá předcházet vymývání barvy, je určen pro poničené a barvené vlasy.

Návod k použití:

Jemně vmasírujte do vlasů a nechte pár minut působit. Opláchněte teplou vodou a postup zopakujte.

Kdy jej používat:

Vyvinut pro pravidelné mytí

Výsledky:

Vlasy jsou hladké, živé, zářivé, čisté a krásně lesklé

Keratin šampon Tahe Nature s keratinem 300 / 800ml

 
natureO co se jedná?

Nature Shampoo TNS je součástí thermo-výživového systému. Obsahuje aktivní keratin a aktivní rostlinné buňky. Je vhodný pro všechny typy vlasů. Přispívá k doplnění keratinu. Zanechává vlasová vlákna vyživená a posílená. Vlasy jsou hladké, zářivé a silné.
Jak účinkuje?
Čistící balzám pomáhá vlasy vyživit a obnovuje vlasová vlákna. Zanechává vlasy zářivé, hladké a pružné.
Návod k použití:
Jemně vmasírujte do vlasů, nechte pár minut působit. Opláchněte teplou vodou a postup zopakujte.
Kdy jej používat?
Vyvinut pro pravidelné použití
Výsledky:
Vlasy jsou hladké, pružné, krásně zářivé


Ke všem programům doporučujeme použít keratinovou masku na vlasy

Tahe NutriTherm Mask 300 / 800 ml

Nutri-Therm Mask s čistým, aktivním keratinem

nutri

O co se jedná?

Maska s aktivní složkou keratinu a rostlinných buněk. Intenzivní výživa s thermo-aktivními složkami, pro dlouhodobou hloubkovou péči. Teplo aktivuje účinek přípravku, zapečeťuje výživu do vlasového vlákna. Zanechává vlasy lesklé, hedvábné na dotek a zdravé.

Jak účinkuje?

Hluboce vyživuje vlas.

Návod k použití:

Aplikujte množství o velikosti vlašského ořechu na umyté, ručníkem vysušené vlasy, pročešte a nechte 2-3 minuty působit. Poté důkladně opláchněte.

Kdy jej požívat:

Po každém mytí.

Výsledky:

Regeneruje vlasy, zanechává je lesklé, hedvábné na dotek.

Tahe Clean Fixative Strong, lak na vlasy s keratinem 250ml

cleanO co se jedná?
Eko Spray se silnou fixací s čistým keratin a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami. 
Dodává vlasům objem a lesk bez snížení fixace a pohybu. Odolný proti vlhkosti. 
Nezanechává na vlasech žádné stopy. 
Určen pro pravidelné denní používání. 
Lze použít na suché i mokré vlasy.

Po vysušení upravit vlasy obvyklým způsobem. Během sušení upravte do požadovaného tvaru. Můžete nastříkat i před sušením do mokrých vlasů. 
Výsledek: 

Vlasy zpevní v perfektním stylu. Vyčesáním lze z vlasů snadno beze zbytku odstranit, takže vlas zůstává čistý a lesklý.

Použití:

Dokončovací spray na suché vlasy. Nastříkejte ze vzdálenosti cca 20-25 cm a nechte uschnout. Pro větší objem nastříkejte již od kořínků vlasů na suché, nebo mokré vlasy. Pokud spray nanesete na vlhké vlasy, můžete hřebenem vytvořit specifické tvary a nechat uschnout. Používá se jako dokončovací spray na vlhké nebo suché vlasy pro usnadnění úpravy nepoddajných, nebo velmi jemných vlasů. Pomocí fixačního přípravku Clean Fixative si můžete vytvořit lokny, nebo vlny a v závislosti na požadovaném efektu použít jak na vlasy mokré, tak suché.

Tahe Clean Fixative Ultra Strong, lak na vlasy s keratinem 250ml

cleanO co se jedná?
Eko Spray s ultra silnou fixací s čistým keratin a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami. 
Dodává vlasům objem a lesk bez snížení fixace a pohybu. Odolný proti vlhkosti. 
Nezanechává na vlasech žádné stopy. 
Určen pro pravidelné denní používání. 
Lze použít na suché i mokré vlasy.

Po vysušení upravit vlasy obvyklým způsobem. Během sušení upravte do požadovaného tvaru. Můžete nastříkat i před sušením do mokrých vlasů. 
Výsledek: 

Vlasy zpevní v perfektním stylu. Vyčesáním lze z vlasů snadno beze zbytku odstranit, takže vlas zůstává čistý a lesklý.

Použití:

Dokončovací spray na suché vlasy. Nastříkejte ze vzdálenosti cca 20-25 cm a nechte uschnout. Pro větší objem nastříkejte již od kořínků vlasů na suché, nebo mokré vlasy. Pokud spray nanesete na vlhké vlasy, můžete hřebenem vytvořit specifické tvary a nechat uschnout. Používá se jako dokončovací spray na vlhké nebo suché vlasy pro usnadnění úpravy nepoddajných, nebo velmi jemných vlasů. Pomocí fixačního přípravku Clean Fixative Ultra Strong si můžete vytvořit lokny, nebo vlny a v závislosti na požadovaném efektu použít jak na vlasy mokré, tak suché.

Tahe Glaze Gel 150 ml - stylingový gel na vlasy s mokrým vzhledem

glazeO co se jedná?
Mokrý vzhled se silnou a dlouhodobou fixací 
Stylingový gel s hydratačními látkami s aktivním keratinem a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami. Výborná fixace pro mokrý vzhled a při tvorbě vln a kudrlin. Vhodné pro všechny způsoby sušení a všechny stylingové techniky. Pro svoje hydratační a vyživující složení může být používán každý den, a to i na suché vlasy. Složení vyživuje a chrání vlasy i před slunce a tepelným zatížením.

Použití: 

Malé množství přípravku naneste na umyté, ještě vlhké vlasy, podle potřeby na celou délku vlasů, nebo jen na požadované oblasti. Upravte podle potřeby a sušte požadovanou technikou. Chcete-li fixaci zvýraznit, naneste přímo na požadované oblasti vlasů.


Tahe Rock-It Gel 150 ml - stylingový gel na vlasy s ultra silnou fixací

hh

Stylingový gel s ultra silnou a pružnou fixací odolný proti vlhkosti. Gel s aktivním keratinem a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami. Ideální pro tvarování účesů, poskytuje dlouhotrvající pevnost, hebkost a lesk.

Použití: 

Naneste přiměřené množství přípravku na mokré, nebo suché vlasy a tvarujte účes podle potřeby.

Keratin Miracle program

Program Miracle 
Tepelně-výživný systém, ideální pro všechny typy vlasů, znovu vyplňuje mezibuněčné struktury

O co se jedná? Intenzivní regenerační kúra. Obsahuje aktivní keratin a rostlinné buňky. TNS systém, který vlasy přirozeně prozáří. Intenzivní vlasová výživa, která oživuje poškozené vlasy. Zapečetí čistý koncentrovaný keratin s aktivními rostlinnými buňkami do vlasové kutikuly. Zanechává vlasy plné života, zářící zdravím. Ideální pro všechny typy vlasů. 
Jak účinkuje? 
Regeneruje poškozené vlasy a navrací jim zářivou krásu. 
Návod k použití: 
Po umytí, vymačkejte z vlasů přebytek vody pomocí ručníku, rovnoměrně naneste dostatečné množství přípravku do délek vlasů a na konečky. Vysušte. Neoplachujte! Pro lepší účinnost lze vlasy lehce přežehlit a tím kúru ve vlasech zafixovat. 
Kdy jej používat: 
Kdykoliv je nutné regenerovat jakýkoliv typ vlasů miracle

Ověřené výsledky 
Zanechává vlasy plné života a krásné

1. Mytí 
Nature Shampoo – pro všechny typy vlasů, s čistým keratinem a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami. 
Benefit Shampoo - pro barvené, odbarvované a mírně poškozené vlasy, s čistým keratinem a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami. 
2. Výživa 
Nutri-Therm Mask 300 ml
 - vyživující maska s čistým keratinem a aktivními mateřskými rostlinnými buňkami 
3. Obnova 
Miracle Treatment
 – zázračná, obnovující kúra, která vytváří přirozené světlo, obsahuje čistý keratin a aktivní mateřské rostlinné buňky. Intenzivní regenerační kúra, která opravuje poškozené vlasy, zanechává je plné života a krásy.

Návod k použití: 
1. Mytí: 
Použijte šampon Tahe Nature (pro zdravější vlasy), nebo Tahe Benefit (pro více poškozené vlasy). Jemně vmasírujte do vlasů, nechte chvilku působit. Opláchněte teplou vodou a postup zopakujte. Vlasy nechte okapat a jemně vysušte ručníkem. Nikdy je ručníkem „nedrhněte“! 
2. Výživa: Aplikujte Tahe Nutri-Therm Mask v množství o velikosti vlašského ořechu na umyté, ručníkem jemně vysušené vlasy, pročešte a nechte 2-3 minuty působit. Poté důkladně opláchněte. Vlasy po odkapání opět jemně vysušte ručníkem. 
3. Obnova: Keratin Miracle Treatment aplikujte v přiměřeném množství do délek a ke konečkům. Pročešte a ujistěte se, že je přípravek rovnoměrně nanesen. Již NEOPLACHOVAT! Vlasy prosušte fénem a na závěr zafixujte keratin ve vlasech žehličkou Tahe. Optimální teplota žehličky je 190°C. Ne více!

Další programy Tahe Botanic: 
Program FLASH
 - Luxusní kúra pro okamžitou krásu a lesk vlasů 
Program GOLD - Exkluzivní kúra pro velmi suché nebo silně poškozené vlasy, účinná proti třepícím se konečkům a lámání vlasů 

fb  t  yt

Novinky

Gold keratin

Gold keratin       Tahe Botanic Goldřada exkluzivní péče o vlasyúčinná proti třepícím konečkům okamžité 100% bezchybné výsledkysnadné použitískvělá volba pro ty, kteří očekávají více od vlasové...
Celý článek...

Thermostyling

         S Tahe Thermostyling již žádný účes není problém.Máte rovné vlasy a chcete vytvořit lokny? Není problém.Máte vlasy kudrnaté a chcete vyrazit s rovnými vlasy? Bez problémů.Přesvěčte se...
Celý článek...