Brazilský Keratin

  

  

      

ELITE Program

je první léčba pro regeneraci a program proti kudrnacení (kudrlinkám), který vlasy zvládne neuvěřitelným způsobem, tím že dá vlasové struktuře texturu, aniž by se změnila trvale.

Program ELITE, který byl s Trionic keratinem progresivní technologií  formulován a rozvíjen,

způsobí, že problém s vlasy kudrnatými, suchými a bez lesku při pravidelném používání ELITE Strong A+B, ELITE Salon, ELITE Home a ELITE Frequent postupně zmizí.

ELITE poskytuje nepochybně díky svému jednoduchému, pohodlnému, rychlému a snadnému použití a jednoduchým přístupem nový milník v oblasti profesionálních kadeřnických služeb.

Hlavní účinnou látkou je Trionic Keratin, který s Trionic progresivní technologií od Tahe je vlasy přijímán a tam poskytuje vyšší koncentraci aktivních látek. To dodává vlasům pevnost a strukturu a opravuje vlas zevnitř, takže od prvního dne jsou hladké, vláčné a hydratované a nádherně (velkolepě) lesklé.

Co přináší ELITE Program?

Tahe Trionic Keratin Progressive obsahuje vysokou koncentraci trionic keratinu a tekutého zlata, které restrukturalizují a opravují vlasy zevnitř, zanechávají je čisté, hydratované, vyplněné s nádherným leskem už po prvním použití Elite Programu.

ELITE Program změní strukturu vašich vlasů, to znamená, že se mnohem snadněji upravují a postupně zmizí jakékoliv krepatění, dehydratace a matnost.

Profesionální použití

1. Krok

Elite Strong A+B 125 ml

Začneme program ELITE s prvním použitím ELITE Strong Fáze A+B

Efekt kudrlin zmizí  100%        (kudrnatý efekt)

Vlasy jsou regenerované, vyrovnané, texturované

Dlouhotrvající efekt

Drží (působí) neomezeně, pokud je program nadále používán


2. Krok

Elite Salon 125 ml

Intenzita 25%

Je ideální k udržení omlazovacího efektu po aplikaci Elite Strong, nebo jako omlazovací péče a pro progresivní Anti-kadeřavý efekt.

 


Domácí péče

3. Krok

Elite Home 30 ml

Intenzita 10%

Pro péči doma doporučujeme ELITE Home, jeho použitím není program přerušen a garantuje optimální výsledek.

Použití - 1x týdně


4. Krok

Elite Frequent 10 ml

Intenzita 7%

Chcete-li zachovat efekt kontroly kudrlinek a patříte k těm, kdo si myje vlasy 2x nebo víckrát týdně, umožňuje ELITE Frequent zákazníkům jednoduché sušení vlasů doma a vlasům dodá při každém mytí texturu, lesk a regeneraci.


Výhody (přednosti) ELITE

1. Neomezená doba působení (působnost)

     Kompletní program = perfektní vlasy

2. Progresivní účinek a efekt

     Více je více, při více použití je lepší vzhled, lepší výsledek

3. Viditelné výsledky

     Výjimečně hodně lesku, hebkost a plnost   

      Vlasová struktura je opravena po prvním použití

Ostatní výhody

Nízká cena

Krátká doba aplikace

Hospodárnost (ekonomika)

Věrnost zákazníků

Hospodárnost

Ztráta kudrnatého efektu

Vlas je omlazený

Tuto vlasovou kvalitu je možné získat pro vždy

Pokud zákaznice začala s Programem ELITE, bude do vašeho salonu často a pravidelně přicházet. Věrnost zákazníka, o které jsme dřív jen snili.

Systém aplikace

Rychlá a snadná díky používání aplikátoru a aplikačních systémů.

Náklady

S ELITE Programem lze získat jedinečné výsledky za přijatelnou cenu, takže může být používán prakticky ve všech kadeřnictvích.

Proč musí být použit celý obsah Elite Programu?

Spokojenost

To je naprosto nezbytné, jen tak Trionic  Keratin Progresivní Technologie může být plně účinná. Trionic Keratin Progresive-Technologie poskytuje rafinovanou (sofistikovanou) rovnováhu mezi aktivními látkami v receptuře a vlhkost a pružnost účinných látek vzorce, tak jako efektivní, důkladné a dokonalé působení a zapouzdření (uzavření) účinných aktivních látek, Trionic Keratinu a bohaté směsi získané z olejů tekutého zlata.

Trionic Keratin má vysokou afinitu (schopnost sloučení) s přírodním keratinem vlasů a rozvíjí se a zesiluje společně se sílou tekutého zlata, protože je uvnitř kapilárního vlákna uzavřen, tam působí jako výživa a opravuje sirné můstky, které byly poškozeny působením vnějších vlivů. Ve výsledku získáte intenzivně zářící, hedvábné a zdravě vypadající vlasy. Tento účinek se zvyšuje proporcionálně a postupně s počtem a četností použití.

 

100% Anti-kudrnatý efekt

98%  zákaznic, které tento produkt vyzkoušely, potvrdí (si ověřily), že jejich vlasy jsou hladší, lesklejší, snadněji se upravují a bez kudrnatého efektu.

95% z dotázaných žen by tento produkt doporučilo kamarádce.


 

fb  t  yt

Novinky

Gold keratin

Gold keratin       Tahe Botanic Goldřada exkluzivní péče o vlasyúčinná proti třepícím konečkům okamžité 100% bezchybné výsledkysnadné použitískvělá volba pro ty, kteří očekávají více od vlasové...
Celý článek...

Thermostyling

         S Tahe Thermostyling již žádný účes není problém.Máte rovné vlasy a chcete vytvořit lokny? Není problém.Máte vlasy kudrnaté a chcete vyrazit s rovnými vlasy? Bez problémů.Přesvěčte se...
Celý článek...